baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

„Stawiszyn i okolice na starych fotografiach” – druga z publikacji już gotowa

Monografia „Stawiszyn i okolice na starych fotografiach” jest próbą zachowania lokalnej historii zamkniętej na starych zdjęciach, by w ten sposób pielęgnować naszą pamięć o tutejszej społeczności i w sposób trwały zachować ślady tej przeszłości.

Książka powstała dzięki współpracy Urzędu Gminy i Miasta w Stawiszynie z organizacjami, stowarzyszeniami, instytucjami, parafiami, lokalnymi pasjonatami historii oraz zaangażowaniu poszczególnych mieszkańców, którzy dostarczali stare fotografie, dokumenty życia społecznego, rodzinne pamiątki. Druga z serii publikacji została przygotowana w oparciu o kolekcję starych zdjęć, które dokumentują historię Gminy i Miasta Stawiszyn.

Publikacja zostanie przekazana do wszystkich osób i podmiotów biorących udział w jej tworzeniu ponadto, w każdej placówce bibliotecznej znajdziecie Państwo po kilkanaście egzemplarzy z możliwością wypożyczenia do domu.

Źródło: GiM Stawiszyn

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze