baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Stowarzyszenie KALISZ XXI zaprasza na letnie kolonie

Podczas tegorocznych wakacji dzieci i młodzież z południowej Wielkopolski  będą wypoczywały w lipcu w Smołdzińskim Lesie, położonym opodal Słowińskiego Parku Narodowego. Kolejny sierpniowy turnus odbędzie się w Lewinie Kłodzkim.

Jak mówi Żaneta Lasiecka – Stodolna, organizatorka wypoczynku:

Planujemy plażowanie, kąpiele w morzu oraz spacery po pięknej smołdzińskiej plaży. Nie może zabraknąć także wycieczek do Ustki, spotkania z fokami w Łebie czy też wizyty na statku ratownictwa morskiego Orkan, na którym nasi koloniści dowiedzieli się o pracy załogi i akcjach ratowniczych w których brała udział ta jednostka

Stowarzyszenie KALISZ XXI organizuje jeszcze jeden turnus kolonijny w Lewinie Kłodzkim. Przebywający tam koloniści, prócz górskich wycieczek, mają w planie zwiedzanie Kłodzka, Kudowy Zdroju, Wambierzyc, a także wycieczki do czeskiego Nachodu i Novego Mesta nad Metuji. Organizatorka zapewnia, że są jeszcze wolne miejsca:

Kolonie to przede wszystkim wypoczynek, ale także edukacja przyrodnicza i historyczna, w formie która jest przyswajalna i przyjemna dla młodych ludzi. Są jeszcze wolne miejsca na kolonie do Lewina Kłodzkiego, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich chętnych

Bliższych informacji na temat wypoczynku można uzyskać pod numerem telefonu 607 171 532.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze