Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Stowarzyszenie Ziemia Kaliska Razem przedstawiła swoje listy do Rady Powiatu Kaliskiego

Stowarzyszenie Ziemia Kaliska Razem zaprezentowało kandydatów, którzy wystartują z ich list do Rady Powiatu Kaliskiego.

Prezes Stowarzyszenia Artur Szymczak prezentując kandydatów powiedział, że to osoby sprawdzone, z doświadczeniem, wykształcone i przede wszystkim takie, które chcą wiele zrobić dla powiatu.

Powiat to specyficzna jednostka samorządowa. Mamy tylko dwie szkoły średnie, więc chcemy, żeby one funkcjonowały jak najlepiej, aby kończyło je wielu uczniów. Mamy Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku, więc jesteśmy za tym, aby wspierać te trzy duże jednostki powiatowe oraz modernizować drogi, które znajdują się na terenie powiatu kaliskiego. My jako Powiat jesteśmy od tego, żeby interesanci byli obsługiwani w sposób szybki i prawidłowy. Chcemy, aby mieszkańcy korzystali z urzędu otwartego dla interesantów. Jesteśmy otwarci na wszystkie inicjatywy gmin i mieszkańców powiatu – dodał Artur Szymczak.

Obecnie z ramienia Stowarzyszenia zasiada 3 przedstawicieli w Radzie Powiatu. Ziemia Kaliska Razem ma ambicje na podwojenie bądź nawet potrojenie stanu posiadania. Oto pełne listy Stowarzyszenia:

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze