Strategiczny projekt bezpieczeństwa w łowiectwie

W dniach 7 i 8 października w Kaliszu odbyło się robocze spotkanie przedstawicieli Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości oraz Polskiego Związku Łowieckiego. Dotyczyło ono strategii projektu bezpieczeństwa w łowiectwie w wymiarze personalnym oraz strukturalnym.

Nad przedsięwzięciem pracowało pięć grup tematycznych, których działania przełożyć się mają na poprawę bezpieczeństwa w środowisku myśliwych. Tematyką były zagadnienia na temat posiadania i wykorzystywania broni myśliwskiej, wypadków z jej użyciem, strzelnic myśliwskich, podnoszenia jakości szkoleń i współpracy w zakresie ratownictwa medycznego. 

Końcowym efektem będzie opracowanie szczegółowej prezentacji z zakresu pierwszej pomocy, uruchomienie i ewaluacja kursów oraz szkoleń z zakresu pierwszej pomocy i przygotowanie publikacji naukowo-badawczych dla Polskiego Związku Łowieckiego i Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości. 

Źródło: Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości 

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter