Kubicatransport
baner_GM
BanerMagdaSpychalskaLatarnik

Strzelecka kanonada rezerw KKS-u i pewne zwycięstwo z Victorią Ostrzeszów

Solidne otwarcie rundy wiosennej w wykonaniu podopiecznych Krzysztofa Orzeszka! Druga drużyna Dumy Kalisza pokonała na Majkowskim Wembley Victorię Ostrzeszów aż 7:0! Mecz, pierwotnie zaplanowany na kolejny weekend, został rozegrany wcześniej na prośbę drużyny gości.

Kakaesiacy, po bramkach Daniela Kamińskiego, Szymona Widziaka i Kamila Przysieckiego prowadzili do przerwy już 3:0. W drugiej połowie gole dołożyli Wojciech Jakubowicz, ponownie Przysiecki i aż dwukrotnie Widziak. Warto podkreślić, że dla 18-letniego środkowego napastnika był to debiut w drugim zespole KKS-u. 18-latek zakończył występ z hat-trickiem na koncie!

„Wynik dzisiejszego spotkania mówi sam za siebie. Cieszymy się z wygranej i z postawy naszych zawodników. To dopiero początek rundy wiosennej, a przed nami jeszcze wiele wymagających spotkań. Już żyjemy tym, co czeka nas w kolejnym spotkaniu. Wielkie brawa również dla Szymona, za jego dzisiejszy, udany debiut. Trzymam kciuki, aby ta passa strzelecka została jak najdłużej utrzymana” – skomentował Krzysztof Orzeszek, trener KKS-u II.

KKS Kalisz II – Victoria Ostrzeszów 7:0 (3:0)
Bramki: Szymon Widziak (3), Kamil Przysiecki (2), Daniel Kamiński, Wojciech Jakubowicz.

KKS Kalisz II: Miłosz Dymbiński – Jakub Głaz, Kacper Dudek, Eryk Krysiak (46. min Nathaniel Zakosztowicz) – Daniel Kamiński (46. min Nikodem Grabowski) – Bartłomiej Putno, Szymon Sornat (70. min Hubert Szymczak), Kamil Koczy – Kamil Przysiecki, Szymon Widziak, Wiktor Staszak.
Ławka rezerwowych: Michał Stefaniak (BR).

Źródło: KKS Kalisz; Fot.: arch.