baner_FBAnt
Baner AWS
baner_apka_2

Studenci z Akademii Kaliskiej na praktykach w Starostwie Powiatowym

28 grudnia w Starostwie Powiatowym w Kaliszu podpisano porozumienie dotyczące organizacji praktyk zawodowych studentów Akademii Kaliskiej. Na jego mocy studenci trzech kierunków kaliskiej uczelni będą odbywać praktyki w starostwie, a także w jednostkach organizacyjnych Powiatu Kaliskiego. W oficjalnym parafowaniu porozumienia uczestniczyły władze uczelni – Dziekan Wydziału Nauk Społecznych dr Beata Wenerska i Prorektor ds. Studenckich, Kształcenia i Współpracy z Zagranicą dr Tatiana Manasterska oraz władze Powiatu Kaliskiego – Starosta Kaliski Krzysztof Nosal i Wicestarosta Kaliski Zbigniew Słodowy.

W ramach podpisanej umowy Starostwo Powiatowe w Kaliszu przyjmie na praktykę zawodową studentów stacjonarnych oraz niestacjonarnych Wydziału Nauk Społecznych Akademii Kaliskiej z trzech kierunków: socjologii bezpieczeństwa, ekonomii menedżerskiej, a także zarządzania kryzysowego. Porozumienie zawarto na okres od 1.10.2022 r. do 30.09.2027 r. Studenci będą dzięki temu mogli odbywać w Starostwie Powiatowym miesięczne praktyki zawodowe.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kaliszu


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze