baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Studentka Akademii stworzyła portal cukierniczy!

Inżynier Julia Grzegrzółka, pod kierownictwem dr Piotra Knychały, zrealizowała niezwykły projekt portalu internetowego. W ramach swojej pracy dyplomowej, Julia stworzyła portal, który służy jako platforma pośrednicząca w sprzedaży i dostawie wyrobów cukierniczych.

Jak się okazało, statystyki jednoznacznie wskazują na wzrost zainteresowania zamawianiem produktów i usług przez internet. To właśnie to zjawisko skłoniło Julię do przeglądu istniejących na rynku rozwiązań w tym obszarze. Większość badanych przez nią aplikacji obsługuje restauracje i markety, jednak w tym przypadku pojawiła się pewna luka. Julia postanowiła wypełnić tę lukę, co znacznie przyczyni się do oszczędności czasu związanej ze skracaniem procesu wyszukiwania cukierni w okolicy i zamawiania pożądanych produktów.

Aplikacja została wykonana przy użyciu dynamicznie rozwijającego się frameworka Laravel, a podczas jej tworzenia Julia wykorzystała języki programowania takie jak PHP i JavaScript. – Jest to nie tylko imponujący projekt inżynierski, ale także doskonały przykład wykorzystania nowoczesnych technologii do ułatwienia codziennego życia i obsługi biznesów cukierniczych – czytamy na profilu Wydziału Politechnicznego Akademii Kaliskiej.

Źródło: Wydział Politechniczny Akademii Kaliskiej

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
Eunika

Czy tu chodzi o ciastka-prawdy.org ?

Gugle

Raczej nie o istniejący od 6 lat serwis epiekarnie.pl

Jeremiasz

ciastka-prawdy-jw.org

Najnowsze