Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Koncert Studio Edukacji Wokalnej Happy Singers – „Pocałuj noc”

Pierwszy koncert w Nowym roku to sentymentalna podróż w lata 80. i 90. Usłyszymy znane polskie utwory w interesujących aranżacjach na fortepian i głosy. 

Sobota – 13.01.2024, godz.: 18:00
Sala Studio

„Pocałuj noc”

Koncert powrotny do polskiej muzyki lat 80 i 90 w wykonaniu solistek Studia Happy Singers oraz Doroty Wróblewskiej – wokalistki, pianistki, aranżerki, trenerki wokalnej. W programie niezapomniane przeboje m.in. Krystyny Prońko, Zdzisławy Sośnickiej, Krzysztofa Krawczyka, Varius Manx, Natalii Kukulskiej, Edyty Bartosiewicz  w nowych odsłonach na fortepian i głosy.

Studio Edukacji Wokalnej Happy Singers to szkoła wokalna, powstała w 2014r. w Kaliszu, jej właścicielem jest Dorota Wróblewska-certyfikowana trenerka wokalna ECEW/Voice&More. Studio zrzesza wokół siebie młodych adeptów sztuki wokalnej, wokalistów, pasjonatów śpiewu i muzyki nie zależnie od wieku. Trenerzy wokalni szczególny nacisk kładą na emisję głosu z wykorzystaniem technik SLS i IVA a także pracę z tekstem i interpretację, tworzenie harmonii i otwieranie nowych, twórczych przestrzeni muzycznych.

Dorota Wróblewska – wokalistka, pianistka, pedagog, certyfikowany trener wokalny, właścicielka Studia Edukacji Wokalnej Happy Singers, członkini zespołu The Sunday Singers, wykładowca WP-A Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, solistka związana z Filharmonią Kaliską, Orkiestrą Reprezentacyjną Sił Powietrznych w Poznaniu, jako korepetytor z Teatrem im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.

Wstęp wolny, bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie CKiS od 2 stycznia 2024.

Kasa CKiS czynna jest w godzinach 15:00 – 21:00.

Źródło:

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze