Sukces kaliszan na Zawodowej Gali A1 Federation

W minioną sobotę zawodnicy Kaliskiego Centrum Sportowego Kruk Gym wzięli udział w VII Zawodowej Gali A1 Federation - Muaythai & Lethwei World Grand Prix w Jarocinie. Kaliski klub reprezentowali Adam Borowski, Maciej Herbich, Krystian Błaszczyk, Filip Rządek oraz trenerzy Aleksander Kruk, Bartłomiej Mutunga i Maciej Kaczmarek.

Adam Borowski walczył w kat. – 70kg, na zasadach Muaythai w formule Pro AM (pół zawodowej) z Marcelem Gałą z klubu “Fight Point” Biała Podlaska. Swoją walkę zdecydowanie wygrał na punkty kontrolując pojedynek od samego początku zasypują rywala celnymi ciosami. Maciej Herbich w kat. – 67kg. na zasadach MuaythaiI formuła PRO AM stoczył pojedynek z litwinem Edgarsem Seminovem z klubu “Titanas” Kowno. Pojedynek był kontrolowany od samego początku przez Maćka i miał rywala dwukrotnie na deskach po uderzeniach na wątrobę. Sędziowie ogłosili jednogłośną decyzję wygraną dla kaliszanina. Krystian Błaszczyk w kat. – 75kg. stoczył super-fight na zasadach Muaythai a rywalem był Krystian Niewinczany z “Fight Point” Biała Podlaska. Walka od początku była twarda i prowadzona w wysokim tempie a sędziowie nie mieli problemów z ogłoszeniem jednogłośnego werdyktu dla zwycięzcy z Kalisza. Filip Rządek walczył w kat. – 70kg. stoczył półfinał Lethwei World Grand Prix z utytułowanym kadrowiczem  Rafałem Antończakiem z “Artfight” Rzeszów. Kaliszanin od początku walki nie mógł wejść w swój rytm i rzeszowianin przeważał ale nasz zawodnik co jakiś czas kontrował. W drugiej rundzie po jednej z celnych kontr trafił rywala a sędzia ogłosił zwycięstwo Filipa przez KO, tym samym awansował do finału turnieju lethwei.


Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter