baner_FBAnt
Baner AWS
FinalFour

Sukces Klubu Karate Kyokushinkai w Myślenicach

Dwanaście medali zdobył Klubu Karate Kyokushinkai podczas turnieju IKO Beskidy Cup 2023 w Myślenicach.

W zmaganiach udział wzięło 369 zawodników z 27 klubów, Kaliski Klub Karate Kyokushinkai reprezentowało czternaścioro karateków. Dwanaścioro z nich stawało na podium w konkurencji kumite, przywożąc cztery złote, pięć srebrnych i trzy brązowe medale.

Złote medale zdobyli Andrzej Jaworowicz, Kacper Jerzyk, Natalia Bączkiewicz i Maksymilian Kical. Srebrne Jakub Mielczarek, Nadia Goszczyńska, Bartosz Wiączek, Aniela Janiak i Tymon Matuszak. Brązowe medale w swoich kategoriach zajęli Oliwia Walczak, Paweł Stojecki i Paweł Nogaj. W klasyfikacji drużynowej turnieju Kaliski Klub Karate Kyokushinkai uplasował się na  czwartej pozycji.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!