baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Świadczenia ratownicze na terenie Miasta Kalisza i Powiatu Kaliskiego

23 lutego w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu z udziałem przedstawicieli władz samorządowych oraz druhów zainteresowanych świadczeniem ratowniczym odbyło się spotkanie dotyczące zasad przyznawania przedmiotowego świadczenia na terenie Miasta Kalisza i Powiatu Kaliskiego.

W spotkaniu można było uczestniczyć online lub bezpośrednio w budynku komendy. W trakcie spotkania zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Kaliszu – kpt. Damian Knop przedstawił oraz omówił zasady obiegu dokumentacji oraz podstawowe założenia ustawy dotyczące przyznawania świadczenia, o którym mowa w art. 16 ustawy z dnia 17 grudnia 2021 r. o ochotniczych strażach pożarnych. Ponadto w trakcie spotkania można było zadawać pytania odnośnie interpretacji poszczególnych zapisów ustawy oraz zasad wypełniania dokumentacji koniecznej w celu złożenia wniosku o przyznanie świadczenia.

Źródło: KM PSP

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze