Świadek zdarzenia poszukiwany

Kaliscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło w dniu 26 maja około godz. 02.15 na ul. Podmiejskiej 32. Kierujący pojazdem terenowym typu suv nie zachował szczególnej ostrożności w wyniku czego doprowadził do uszkodzenia zaparkowanych na parkingu pojazdów marki Opel Corsa, Kia Sportage, Peugeot 206 oraz Ford, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Sprawca poruszał się charakterystycznym pojazdem terenowym, koloru czarnego z wystającą pionową rurą zamontowaną po jego lewej stronie.

Policja prosi o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami przedmiotowego zdarzenia, bądź też przejeżdżały obok i w pojazdach miały rejestratory jazdy, które mogły zarejestrować numery rejestracyjne auta sprawcy. Ponadto funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które mogą mieć wiedzę na temat wskazanego samochodu biorącego udział w zdarzeniu. Sprawę prowadzi mł. asp. Katarzyna Walczak tel. 477751475 oraz st. sierż . Anna Piorun tel. 477751152.

Źródło: KMP

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze