Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Świadek zderzenia pojazdów poszukiwany

Policjanci z Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w marcu br. na terenie Kalisza. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu danych kierowcy uczestniczącego w tym zdarzeniu, policja prosi o kontakt.

Do zdarzenia doszło 16 marca br. około godz. 20:25 w rejonie skrzyżowanie ul. Łódzkiej i Sportowej w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący nieznanym pojazdem, nie zachował szczególnej ostrożności wykonując manewr skrętu w lewo nie ustępując pierwszeństwa przejazdu pojazdom jadącym z przeciwnego kierunku. W wyniku tego zdarzenia kierujący audi, chcąc uniknąć zderzenia wykonał manewr obronny uderzając w lewy bok pojazdu marki Nissan. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie sprawcy wykroczenia, prosimy o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami tego zdarzenia. O pomoc prosimy również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory jazdy, a których nagranie mogłoby przyczynić się do ustalenia numerów rejestracyjnych pojazdu, sprawcy.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.p

Źródło: KMP w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze