Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Świadkowie kolizji z Babina poszukiwani

Policjanci z Referatu ds. Wykroczeń ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 14 marca br. na terenie Kalisza. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu szczegółowych okoliczności zdarzenia, prosimy o kontakt.

Do zdarzenia doszło około godz. 15:150 w Kaliszu na ul. Babina w Kaliszu. Z ustaleń policjantów wynika, że w rejonie posesji nr 4 doszło do zderzenia dwóch pojazdów – KIA Rio koloru białego oraz Hondy Jazz koloru srebrnego. Wersje uczestników tego zdarzenia są całkowicie rozbieżne.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie faktycznego przebiegu zdarzenia, policja prosi o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami kolizji. O pomoc prosimy również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory jazdy, których nagranie mogłoby przyczynić się do ustalenia faktycznego sprawcy wykroczenia.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Magdalenie Topko tel. 47 77 514 90 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Źródlo: KMP Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze