Świadkowie zdarzenia drogowego poszukiwani

Policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 7 maja na ul. Al. Wojska Polskiego w Kaliszu.

Kaliscy policjanci prowadzą czynności wyjaśniające dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło w 7 maja o godzinie 12:40 na ul. Al. Wojska Polskiego 26a. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem koloru białego (nieustalonej na chwilę obecną marki), potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych kobietę. Kierujący po rozmowie z pieszą odjechał z miejsca zdarzenia.

W związku z powyższym policja prosi o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami kolizji lub przejeżdżały w podanym czasie w rejonie miejsca zdarzenia pojazdami wyposażonymi w wideorejestratory, które mogły zarejestrować numery rejestracyjne pojazdu jakim poruszał się sprawca. Postępowanie prowadzi mł. asp. Katarzyna Walczak tel. 47 77 51 475 lub 47 77 51 460.

Źródło: KMP

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze