Świadkowie zdarzenia drogowego poszukiwani

Policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 7 maja na ul. Al. Wojska Polskiego w Kaliszu.

Kaliscy policjanci prowadzą czynności wyjaśniające dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło w 7 maja o godzinie 12:40 na ul. Al. Wojska Polskiego 26a. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem koloru białego (nieustalonej na chwilę obecną marki), potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych kobietę. Kierujący po rozmowie z pieszą odjechał z miejsca zdarzenia.

W związku z powyższym policja prosi o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami kolizji lub przejeżdżały w podanym czasie w rejonie miejsca zdarzenia pojazdami wyposażonymi w wideorejestratory, które mogły zarejestrować numery rejestracyjne pojazdu jakim poruszał się sprawca. Postępowanie prowadzi mł. asp. Katarzyna Walczak tel. 47 77 51 475 lub 47 77 51 460.


Źródło: KMP

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter