Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Świąteczna promocja w RiverSide – kup mieszkanie z wizualizacją wnętrz

Szukasz stylowego prezentu na święta? Marzysz o własnym mieszkaniu, ale nie masz pomysłu na jego aranżację? Tylko teraz w RiverSide można otrzymać profesjonalne wizualizacje wnętrz. Kaliski deweloper zachęca do kupienia gotowego mieszkania w sercu Kalisza i zamieszkania w doskonałym standardzie. W sprzedaży pozostały ostatnie lokale. To również ostatni moment, by skorzystać z Bezpiecznego Kredytu 2%.

RiverSide to inwestycja szczególna, położona w jednej z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych części Kalisza. Przy ulicy Towarowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Wału Staromiejskiego nad Prosną i Kanału Rypinkowskiego, powstały łącznie 162 mieszkania klasy premium. Pierwsi klienci otrzymali już klucze do wymarzonych mieszkań i mogą cieszyć się niezwykłymi widokami. Z przestronnych tarasów rozciąga się niepowtarzalna panorama Śródmieścia i najważniejszych obiektów Kalisza, takich jak ratusz, katedra, miejskie parki i planty. W sprzedaży pozostały już ostatnie

W RiverSide stworzyliśmy malowniczą, otwartą na zieleń i miejską infrastrukturę przestrzeń, która stała się wizytówką Kalisza. W sprzedaży mamy ostatnie wolne mieszkania. Dla nowych klientów przygotowaliśmy wyjątkową promocję – indywidualne spotkania z renomowanym architektem wnętrz, który przygotuje dedykowane wizualizacje mieszkania. Nabywcy otrzymają szczegółowe wizualizacje wszystkich pomieszczeń, wraz ze zwymiarowanym rzutem i opisem proponowanych materiałów. Nasi konsultanci doradzą też w pozyskaniu Bezpiecznego Kredytu 2% warto się spieszyć, bo to ostatni moment, by skorzystać z rządowego programu – podkreśla Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak.

W RiverSide znajdują się lokale o zróżnicowanej wielkości – od kompaktowych kawalerek, przez funkcjonalne mieszkania dla rodzin z dziećmi, po przestronne apartamenty o powierzchni nawet 150 m kw. Lokalom towarzyszą komórki lokatorskie i miejsca postojowe w garażu podziemnym. Piękny zielony dziedziniec, wspaniałe widoki, a także bliskość tras rowerowych i szlaków turystycznych stanowią zachętę do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

RiverSide to kolejna inwestycja zrealizowana przez Grupę Antczak w oparciu o projekt architektoniczny pracowni MODO Architektura. Owocem tej współpracy jest m.in. kameralne osiedle Między Mostami, które zostało wyróżnione jedną z najważniejszych nagród na międzynarodowym rynku nieruchomości – European Property Award. Wcześniej obie firmy zostały uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem Property Design Award za rewitalizację kompleksu Calisia One.

Źródło: Grupa Antczak

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze