reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Świąteczno-noworocznie w Blizanowie

W niedzielę w sali OSP w Pruszkowie odbył się ostatni z czterech koncertów świąteczno-noworocznych zorganizowanych przez GOK w Blizanowie. Koncert prowadził Józef Mirosław Wojcieszak – prezes OSP Pruszków i radny gminy Blizanów.

Pierwsza z koncertem zaprezentowała się Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Pruszków pod batutą Mariana Sikorskiego. Muzycy wystąpili w nowych strojach, na które Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Blizanów pozyskało dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w ramach programu „Nasza wieś naszą wspólną sprawą”. Po pruszkowskiej orkiestrze dętej wystąpił zespół wokalny „Dynamitki”. Widownia oklaskiwała też pokaz choreograficzny dwóch grup tanecznych działających przy ZS w Piotrowie i GOK w Blizanowie, przygotowywanych przez Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej. Po koncercie na uczestników czekał stół ze słodkościami. Podczas koncertu odbywała się zbiórka na leczenie i rehabilitację 17-letniego Nikodema z Kalisza, u którego zdiagnozowano nowotwór złośliwy.

Źródło:

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze