Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Świąteczny koncert w urokliwym dworku w Koźminku

W świąteczny klimat wprowadził mieszkańców Koźminka i okolic koncert Doroty Wróblewskiej. Niezwykle intymna atmosfera koźminkowskiego dworku podkreśliły zarówno kolędy, jak i piosenki świąteczne wykonane przez kaliską artystkę. Organizatorem koncertu „Silent Night” było Gminne Centrum Kultury w Koźminku.

Czwartkowy koncert Doroty Wróblewskiej, kaliskiej wokalistki i pianistki, stanowił zaproszenie do przedświątecznego wyhamowania i refleksji. Specjalnie na tym koncercie zabrzmiało zabytkowe pianino ze zbiorów Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku. Dzięki temu urok wieczornego koncertu był tym większy, a koncert miał niepowtarzalnie intymną, kameralną atmosferę.

W repertuarze artystki znalazły się zarówno kolędy, takie jak „Dzisiaj w Betlejem” czy „Cicha Noc”, jak i piosenki świąteczne takie jak choćby znane przeboje „Last Christmas” czy „Na całej połaci śnieg”. Wszystkie utwory zostały wykonane w subtelnych aranżacjach, które tak bardzo spodobały się publiczności, że artystka dwukrotnie bisowała.

To ostatni w tym roku koncert, na który zaprosiło Gminne Centrum Kultury w Koźminku, choć z pewnością nie ostatnie takie wydarzenie w ogóle. Zarówno wnętrze zabytkowego dworku Mielęckich, jak i dawnej kaplicy ewangelickiej tworzą świetne przestrzenie do organizacji następnych wydarzeń muzycznych. Jak zapewniali organizatorzy, cykl będzie z pewnością kontynuowany.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze