Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Świąteczny show podopiecznych MDK

Świąteczna historia – napisana przez Tomka Kubisa, spektakl – wyreżyserowany przez Rafała Paczkowskiego, scena o wymiarach 6 x 9, a na niej: aktorzy, tancerze, muzycy z pracowni artystycznych MDK i najcudowniejsza publiczność to przepis na sukces.

„Świąteczny show”, który wychowankowie: Violetty Graczyk, Ewy Paczkowskiej, Anny Bakalarek, Rafała Paczkowskiego i Łukasza Pieniążka zaprezentowali w Centrum Kultury i Sztuki w środowe popołudnie 17 stycznia 2024 r. z pewnością zostanie na długo zapamiętany przez widzów: rodziców, dziadków, rodzeństwo, koleżeństwo oraz zaproszonych gości – przyjaciół MDK, którzy wypełnili widownię tak, że zabrakło miejsc siedzących. I nie ważne, stojąc czy siedząc, wszyscy z przyjemnością chłonęli magię i energię płynącą ze sceny.

Wszystkie występy były owocem ciężkiej, a zarazem radosnej i twórczej, wielotygodniowej pracy i zaangażowania zarówno dzieci, jak i ich nauczycieli oraz rodziców. „Świąteczny show” to nie tylko okazja do zaprezentowania swoich pasji i umiejętności, ale także sposób na rozwijanie pewności siebie, odwagi wejścia na scenę i pracy zespołowej na czym opiekunom w Młodzieżowym Domu Kultury zależy najbardziej.

Źródło: MDK w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze