Sylwia Kucharska na kolejny sezon w Kaliszu

W poprzednim sezonie dołączyła do Energa MKS-u Kalisz dopiero w listopadzie. Mimo to, w pierwszym wywiadzie jako zawodniczka kaliskiego klubu stwierdziła, że… obiecywała powrót do Kalisza. Mowa o Sylwii Kucharskiej, która jest pierwszą zawodniczką w zespole z potwierdzonym kontraktem na sezon 2021/22!

Sylwia to 25-letnia rozgrywająca. Reprezentowała Energa MKS już w sezonie 2017/18, w którym kaliszanki wygrały I ligę i wywalczyły awans do TAURON Ligi. Po sezonie zasiliła jednak szeregi Budowlanych Toruń, skąd później na dwa sezony trafiła do Enea PTPS-u Piła, w sezonie 2019/20 prowadząc grę jednej z rewelacji tamtego sezonu TAURON Ligi, sama będąc również jednym z odkryć sezonu na swojej pozycji.  W listopadzie ubiegłego roku opuściła PTPS stawiając na powrót do Kalisza. Od tamtego czasu w barwach kaliskiego zespołu zagrała w 43 setach w trakcie 17 spotkań.

Zdecydowałam się na Kalisz, bo kiedyś obiecałam już kibicom, że wrócę. No i jestem! – mówiła po pierwszym meczu po powrocie do Energa MKS-u, z E.Leclerc MOYA Radomką Radom – muszę jeszcze złapać trochę dokładności, ale stresu nie było. Raczej sentyment. Szkoda tylko, że na meczu nie mogli być kibice, bo to właśnie oni są tym, co w Kaliszu najlepsze.

 

Energa MKS Kalisz – sezon 2021/22

Rozgrywające: Sylwia Kucharska,

Atakujące:

Środkowe:

Przyjmujące:

Libero:

Sztab: Jacek Pasiński (I trener).

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze