Szczepieniobus w trasie

Wojewoda wielkopolski Michał Zieliński zainaugurował nową odsłonę kampanii szczepień. Do wielkopolskich miast i gmin, w ramach Narodowego Programu Szczepień, ruszył Szczepieniobus. Pierwsze przystanki na trasie zaplanowano w sobotę (28 sierpnia) w Sulmierzycach i Kole oraz w niedzielę (29 sierpnia) w Złotowie i Trzciance.

“W naszym województwie trwają szczepienia w ramach Narodowego Programu Szczepień. To najskuteczniejsza forma walki z koronawirusem. Odporność, którą dają szczepionki, jest dla nas wszystkich szansą na zdrowie oraz powrót do życia, jakie prowadziliśmy przed pandemią. Korzystajmy z mobilnych oraz populacyjnych punktów szczepień przeciw COVID-19 w regionie” – mówił podczas briefingu prasowego wojewoda wielkopolski Michał Zieliński.

Wielkopolska trasa Szczepieniobusa to: Sulmierzyce, Koło, Złotów, Trzcianka, Gniezno, Rokietnica, Nowe Skalmierzyce, Rogów, Leszno, Szamotuły, Lwówek oraz Mniszki k. Międzychodu. W busie można zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson. To kolejna szansa na zaszczepienie się bez zbędnych formalności, bez wcześniejszych zapisów i rejestracji – wystarczy tylko przyjść i mieć ze sobą dowód osobisty. Szczepionkę mogą przyjąć osoby w wieku od 18. do 80. “Wspólnie zadbajmy o zdrowie własne i naszych najbliższych” – apeluje wojewoda wielkopolski Michał Zieliński.

 

Źródło: WUW

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter