baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 19 w Kaliszu Zachwyca Kolejnym Teledyskiem

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 19 w Kaliszu po raz kolejny udowodniła, że kreatywność nie zna granic. Tym razem społeczność szkolna przygotowała teledysk do coveru piosenki „Spełniaj Marzenia” zespołu Young Star Teams, inaugurując tym samym wakacje.

To nie pierwszy raz, gdy „Dziewiętnastka” zaskakuje swoimi artystycznymi inicjatywami. W zeszłym roku uczniowie nagrali utwór „Różni” we współpracy z raperem Jackiem Mezo Mejerem, angażując w projekt także 250 uczniów z innych szkół.

Prezydent Miasta – Krystian Kinastowski entuzjastycznie wypowiada się o najnowszym projekcie:

„Społeczność Szkoły nr 19 przygotowała prezent dla nas wszystkich i nagrała kolejną piosenkę o ciepłym, pozytywnym przesłaniu. Teledysk, jego tworzenie to świetna, integrująca zabawa dla uczniów, pokaz ich artystycznych talentów oraz kreatywności i zaangażowania nauczycieli. Zachęcam, oglądajmy, dzielmy się pozytywną energią i radością”

Dyrektor Szkoły, Sylwia Baranowska, wyjaśnia genezę najnowszego projektu:

„Nagraliśmy cover utworu zespołu Young Star Teams pt. „Spełniaj Marzenia”. Utwór usłyszeliśmy w mediach, ujął nas jego tekst, z którym jako Szkoła się identyfikujemy. Inicjatorami pomysłu na ten muzyczny projekt byli nasi uczniowie, których reakcje na tę piosenkę zainspirowały nas -nauczycieli do stworzenia innowacyjnego projektu. Głównym założeniem było ukazanie emocji, energii, wrażliwości, atmosfery jaka panuje w naszej szkole, licząc na to, że udzieli się odbiorcom utworu. Ponadto poprzez teledysk chcieliśmy pokazać w jak pięknym miejscu mieszkamy”

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 19 słynie z innowacyjnych działań. Organizuje specjalne pokazy filmów o życiu osób z niepełnosprawnościami, z udziałem aktorów i twórców. Zaprasza także Mikołajów na motocyklach i realizuje różnorodne projekty wspierające rozwój oraz integrację uczniów. Placówka aktywnie uczestniczy w ogólnopolskich akcjach charytatywnych, takich jak „Wszystkie Kolory Świata” pod patronatem UNICEF.

Teledysk został po raz pierwszy zaprezentowany w mediach społecznościowych szkoły. Zachęcamy do jego obejrzenia i podzielenia się pozytywnym przesłaniem.

https://fb.watch/sRd3HemOND

Zdjęcia: Magdalena Bartnik – Kancelaria Prezydenta Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze