baner_AK
reklama-SWWS

Szkolenie specjalistyczne Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości

22 listopada 2022 r odbyło się szkolenie specjalistyczne dla Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości. Temat był z zakresu praktycznego wykorzystania oraz funkcjonalności naukowych baz firmy EBSCO. Adresatami szkolenia byli pracownicy i studenci Uczelni.

Uczestnicy szkolenia mogli poszerzyć swoją wiedzę związaną z możliwościami praktycznego wykorzystania baz w pracy naukowej.

Wspomniane bazy zawierają pełne teksty czasopism naukowych i popularno-naukowych, książki i monografie elektroniczne oraz rekordy bibliograficzne. Dostawcą europejskich i światowych publikacji naukowych jest firma EBSCO. Przeprowadzenie szkolenia bezpośrednio przez przedstawiciela firmy dało możliwość pełnego zapoznania z możliwościami baz i ich wykorzystania w pracy naukowej.  

Pozyskanie zasobów baz EBSCO, jak i przeprowadzenie szkolenia, zostało sfinansowane ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach projektu ,,Pilotażowe kompleksy penitencjarne” z Programu ,,Sprawiedliwość”.

źródło: SWWS

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze