baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości przystąpiła do programu certyfikacji klas

Dzisiaj, w siedzibie Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości odbyło się podpisanie umowy w sprawie przystąpienia do programu certyfikacji klas szkół ponadpodstawowych w zakresie edukacji prawnej pomiędzy Uczelnią a Społecznym Liceum Ogólnokształcącym STO w Raciążu.

Powyższa placówka jako pierwsza zgłosiła chęć przystąpienia do programu, skutkiem czego była dzisiejsza wizyta w Uczelni SWWS.

Przystąpienie do programu certyfikacji w Szkole Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości umożliwia uczniom zgłoszonych klas do uczestnictwa w szkoleniach, obozach, programach, projektach oraz konferencjach naukowych – przygotowanych przez grono ekspertów stanowiące kadrę naukową Uczelni.

Udział w programie, poza zwiększaniem kompetencji z zakresu prawa, ułatwi młodzieży również rozpoczęcie jednolitych studiów magisterskich na kierunku Prawo w Szkole Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości, możliwe jest to dzięki uzyskaniu przez absolwentów programu dodatkowych punktów podczas rekrutacji.

Źródło: SWWS

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze