Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Szlachetna Paczka z WPA-UAM w Kaliszu

Wydział Pedagogiczno-Artystyczny po raz kolejny włącza się w akcję Szlachetna Paczka, projekt Stowarzyszenia WIOSNA, który w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej, do wygrywania swojego życia i zostania Bohaterem. Tym razem mądrą pomocą, dającą szansę na zmianę, WP-A obejmuje panią Agatę i pana Adama, którzy są rodzicami zastępczymi swoich siedmioletnich wnuczek: Agnieszki i Anety. Początek zbiórki w poniedziałek 21 listopada, zamknięcie akcji w poniedziałek 5 grudnia. Paczka trafi do Rodziny w weekend 9-11 grudnia.

Do Szlachetnej Paczki włączane są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn. Jak można przeczytać na stronie SzP, dociera ona do prawdziwej biedy – tej ukrytej, a nie tej, która krzyczy i żąda pomocy. Celem Szlachetnej Paczki jest mądra pomoc, czyli taka, która daje szansę na zmianę. Dlatego do Paczki trafiają te rodziny, dla których kontakt z wolontariuszem oraz wsparcie materialne będą impulsem do zmiany.

Tegoroczna Szlachetna Paczka WP-A przygotowywana jest z myślą o pani Agacie (64 lata) i panu Adamie (67 lat), którzy wychowują swoje wnuczki Anetę i Agnieszkę (7 lat). Poniżej zamieszczamy szczegółowy opis Rodziny i informacje o jej potrzebach.

Bieżące informacje na temat przebiegu zbiórki znaleźć można będzie na profilu FB Wydziału: WP-A UAM w Kaliszu. Akcję koordynują: mgr Adrian Jarzębowski, panie: Barbara Rudowicz, Karolina Gruszczyńska, Wiktoria Kaczmarek, Zuzanna Świerek, studentki III roku FP, pan Jan Derbiszewski, przewodniczący RSS, pani Gabriela Jaśkiewicz, absolwentka FP oraz dr Magdalena Zdrowicka-Wawrzyniak.

źródło: WPA-UAM w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze