Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Sztab 5222 Powiat Kaliski został zarejestrowany przez Fundację WOŚP

Już po raz 17. Kaliski Sztab Imprez Zamkniętych 31. Finału WOŚP pod patronatem Starosty Kaliskiego organizuje kwestę na rzecz Fundacji Jurka Owsiaka w szkołach i instytucjach powiatu kaliskiego w ramach imprez zamkniętych towarzyszących 31. Finałowi.

Zostań wolontariuszem 31. Finału WOŚ i zagraj z nami podczas #wosp2023. Zarejestruj się przez internet, dołącz do naszego Sztabu i kwestuj z tekturową puchą lub kwestuj online zakładając swoją e-Skarbonkę. Przeczytaj poniższą instrukcję, dzięki której przejdziesz proces rejestracji bez problemów, zaledwie w 7 krokach!

Za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl złożysz swój wniosek o bycie wolontariuszem 31. Finału WOŚP w przystępny sposób, wypełniając formularz zgłoszeniowy online. Pamiętaj, że osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Elektroniczne zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z byciem wolontariuszem – zostaniesz poinformowany o decyzji Sztabu mailowo lub w zakładce „Wiadomości” na swoim koncie iWolontariusza. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

źródło: Powiat Kaliski

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze