baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Sztafeta prezydencka weźmie udział w triathlonie

W niedzielę, 27 sierpnia, kibicujemy uczestnikom piątej edycji CALISIA Triathlon. Wśród nich znajdzie się ekipa prezydencka, która wystartuje z kaliską biegaczką.

– W tym roku nasz team wzmocniła Edyta Marciniak, doświadczona biegaczka, uczestniczka imprez biegowych krajowych i zagranicznych, także kaliskiego triathlonu. Treningi trwają – poinformował prezydent Krystian Kinastowski.

Edyta Marciniak to funkcjonariuszka policji, która realizuje swoje sportowe pasje. Jest członkinią klubu SUPERMARATON KALISZ. Bierze udział w półmaratonach i maratonach w kraju i poza jego granicami. Startowała również w biegu organizowanym przez miasto partnerskie Kalisza – La Louvière w Belgii.

Kaliski triathlon nie jest jej obcy. Tym razem pokona blisko 11 km wzdłuż Prosny w sztafecie z prezydentem Krystianem Kinastowskim i wiceprezydentem Grzegorzem Kulawinkiem.

Włodarz miasta przejedzie 45 km na rowerze, jego zastępca przepłynie Prosnę na odcinku 950 m.

Zapraszamy do kibicowania wszystkim uczestnikom CALISIA Triathlon.

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze