reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Szybkie i wygodne opłaty za parkowanie w Kaliszu

Od 1 lutego 2023 roku mieszkańcy Kalisza zapłacą za parkowanie przy pomocy aplikacji mobilnej mPay. To kolejne miasto, w którym posiadacze aplikacji opłacą czas postoju swojego samochodu bez konieczności szukania parkomatu.

  1. Jak zapłacić za parking w Kaliszu?
  2. Kto może skorzystać z mPay?
  3. Jakie usługi wprowadza mPay?

1. Jak zapłacić za parking w Kaliszu?

Zakup biletu trwa zaledwie kilka sekund i nie ma konieczności powrotu do pojazdu, aby włożyć za szybę bilet parkingowy. Nie trzeba też z góry określać czasu postoju – za sprawą funkcji start-stop i naliczania opłaty minutowo, unikniemy stresu związanego z przedłużającym się spotkaniem, wizytą w urzędzie czy zakupami.

Poprzez mPay zapłacimy za rzeczywisty czas parkowania, rozpoczynając i kończąc płatność w dowolnym momencie. System pobiera opłaty tylko w godzinach objętych koniecznością zapłaty i automatycznie kończy naliczanie w momencie zakończenia czasu obowiązywania płatnej strefy.

2. Kto może skorzystać z mPay?

Z parkowania z mPay skorzystają zarówno użytkownicy prywatni, jak i firmy dysponujące flotami pojazdów. Tym ostatnim system daje stały dostęp do informacji na temat kosztów postoju i pozwala zbiorczo rozliczać parkowanie wszystkich służbowych samochodów.

3. Jakie usługi oferuje mPay?

mPay sukcesywnie wprowadza nowe usługi, aby aplikacja była jak najbardziej funkcjonalna dla klientów. Korzystając ze smartfona można już płacić za przejazd autostradami, kupować bilety na pociągi PKP Intercity oraz kolei regionalnych, a także bilety komunikacji miejskiej w ponad 100 miastach. W mPay można wybrać także korzystne ubezpieczenie (np. na podróż czy samochodu), zrobić przelew, nadać przesyłkę kurierską, kupić bilety na wiele atrakcji oraz opłacić dostęp do serwisów filmowych i muzycznych. Dzięki współpracy z partnerami poprzez mPay można także zainwestować w akcje, obligacje oraz cieszące się największym zainteresowaniem ETF-y.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze