baner_FBAnt
Baner AWS
baner_apka_2

Tajemnica sprzed lat odkryta w podkaliskiej wsi – mieszkanka Kalisza szokuje debiutancką powieścią!

Mieszkanka Kalisza, Ewelina-Kurzobrocka-Pipia, wydała debiutancką powieść „Zaraz będzie ciemno”, której akcja rozgrywa się w podkaliskiej wsi.

Powieść opowiada historię Janki, niezależnej nauczycielki z Poznania, która powraca do rodzinnego domu po rozstaniu. Tam odkrywa ona skrywaną od lat tajemnicę rodzinną i staje w obliczu mrocznych wydarzeń z przeszłości.

„Zaraz będzie ciemno” to mieszanka sielskich klimatów, magicznych elementów i mrocznej atmosfery. Autorka porusza w niej uniwersalne tematy, takie jak strata, miłość, rodzinne sekrety i poszukiwanie szczęścia.

Powieść ukaże się na rynku pod koniec czerwca, ale już teraz można ją zamówić w przedsprzedaży w pakiecie z zakładką i magnesem w cenie promocyjnej 35 zł.

Ewelina-Kurzobrocka-Pipia od lat związana jest z Kaliszem, gdzie na co dzień pracuje w starostwie. Inspiracją do napisania powieści była dla niej podkaliska wieś, w której się wychowała.

„Zaraz będzie ciemno” to książka, która z pewnością spodoba się miłośnikom mrocznych klimatów, tajemnic i wciągających historii. To również opowieść o sile rodziny i odwadze w stawianiu czoła przeciwnościom losu.


Zamówienia na książkę można składać:


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze