baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli wziął udział w Targach Edukacyjnych

W dniach 10-12 marca 2023 roku odbyły się Targi Edukacyjne w Poznaniu. Były to trzy dni intensywnych spotkań, debat, wykładów, warsztatów i prezentacji, podczas których uczestnicy mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną ponad 150 placówek oświatowych– szkół podstawowych, ponadpodstawowych, uczelni wyższych oraz ośrodków kształcenia ustawicznego.

Targi Edukacyjne to największe w Wielkopolsce wydarzenie dedykowane edukacji, które w tym roku przyciągnęło rekordową liczbę uczniów, a także dyrektorów szkół, pracowników bibliotek oraz przedstawicieli placówek oświatowych. Była to idealna okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną, wymiany doświadczeń, zdobycia nowych kontaktów oraz zwiększenia swoich kwalifikacji zawodowych w zakresie nauczania.

Podczas Targów Edukacyjnych odbywały się prelekcje, debaty oraz panele dyskusyjne z udziałem ekspertów z branży edukacyjnej. Uczestnicy mieli okazję posłuchać wykładów na temat różnych aspektów edukacji, w tym: metodyki nauczania, programów nauczania, wyzwań stojących przed polskim systemem oświaty, problemów wychowawczych oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Współorganizatorem wydarzenia był Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Targi,
w roli Partnera, wspierała też spółka Enea Operator, która na swoim stanowisku prezentowała uczniom nowoczesne technologie szkolenia elektromonterów.

Źródło: ODN Kalisz; Targi Edukacyjne Poznań

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze