Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Targi Ogrodnicze w Opatówku

W 23 oraz 24 kwietnia odbędzie się XXIII edycja Targów Ogrodniczo-Rolniczych i Działkowych. Podczas dwudniowej imprezy wystawcy zaprezentują produkty związane z rolnictwem, ogrodnictwem i uprawianiem działek oraz ogrodów. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Starosta Kaliski Krzysztof Nosal.

Targi tradycyjnie odbędą się na terenie Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku, przy ul. Parkowej 1. W sobotę o godz. 9.00 rozpoczną się pokazy ekspozycji targowych, które tego dnia będzie można podziwiać do godziny 17.00. Podczas imprezy będzie można zapoznać się również z ofertą edukacyjną „Ogrodnika”.

Drugiego dnia Targów, odwiedzający będą mogli odwiedzać stoiska wystawowe od godz. 9.00 do 16.00. W niedzielę organizatorzy rozstrzygną także towarzyszące imprezie konkursy targowe na najlepszą aranżację stoiska i najlepszy produkt targowy.

Organizatorami Targów są: Zespół Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku, Powiat Kaliski oraz Gmina Opatówek.

Źródło: Powiat Kaliski


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze