Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Teatroteka szkolna dla nauczycieli

Jesteś nauczycielem w szkole podstawowej w klasach 4-8? Kaliski Teatr zaprasza cię do udziału w pilotażowym projekcie „Teatroteka Szkolna – Teatr wspiera”, w ramach którego zaplanowano dwa spotkania warsztatowe.

Pierwsze spotkanie „Teatr wspiera różnorodność”

15.04.2024 r. godz. 10:00-14:00

Warsztat wspierający w pracy z różnorodnością w klasie. Korzystając z narzędzi pedagogiki teatru, uczestnicy zastanowią się w jaki sposób nauczycielki i nauczyciele mogą w swojej codziennej praktyce edukacyjno-wychowawczej zauważać, wspierać i oswajać różnorodność w klasie oraz pielęgnować w grupie postawy otwartości, akceptacji i empatii.

Drugie spotkanie „Teatr wspiera relacje”

22.04.2024 r. godz. 10:00-14:00

Warsztat wspierający nauczycielki i nauczycieli w projektowaniu oraz prowadzeniu procesów integracyjnych w ich klasach przy użyciu metod pedagogiczno-teatralnych, pozwalających w atrakcyjny, ale i przemyślany sposób budować zespół klasowy, wspierać dobre relacje między uczennicami i uczniami oraz między nauczycielką/nauczycielem i społecznością klasową.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Możesz wziąć udział w obu warsztatach lub wybrać jedno z nich. Zgłoszenie e-mail: ewelina.knajdek-marcinkowska@teatr.kalisz.pl lub tel. 515227404

Źródło: Teatr Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze