baner_FBAnt
Baner AWS
baner_apka_2

Tede i Sot otworzą sezon dobroczynnych koncertów na Małej Plaży w Szałem

Już 25 maja w Szałem rozpocznie się sezon dobroczynnych koncertów z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. Gwiazdami otwierającymi będą legenda rapu Tede oraz mistrz beatboxu Sot znany z pierwszej płyty Paktofoniki.

Przed występami gwiazd odbędą się koncerty lokalnych artystów: Małego E$, Suchego, Akaw, WWRD, Ebera i Blessy. Oprawę muzyczną zapewni DJ 5ZWAB, a imprezę poprowadzi Jacek Hołub. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 18:00.

„To kolejny etap dobrej kooperacji z władzami gminy Opatówek, Stowarzyszeniem #Aktywni oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Opatowku, stworzyliśmy tu już obiecany bajkoland, ktory wciąż jest rozwijany, tworzymy też strefę gamingu dla młodzieży, to niestety wiąże się z tym, że cały czas trwają u nas jakieś prace i czasem nieestetyczne warunki, ale prosimy o wyrozumiałość, bo wszystko to dzieje się po to, aby za chwile było tutaj pięknie”

Zapewnia Krzysztof Gorzkiewicz 


Zgodnie z zasadą plażowych koncertów, wstęp na imprezę jest bezpłatny, jednakże należy wrzucić dowolną kwotę do puszki na cele charytatywne – tym razem celem jest pomoc Mai Nowakowskiej. Organizatorzy zapowiadają też, że rok 2024 będzie wyjątkowy zarówno pod kątem budowanych z gminą Opatówek atrakcji w Szałem, ale też ilości i formatu gwiazd, które tutaj wystąpią.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze