baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

To już 400. koncert tego zespołu, a odbędzie się w naszym regionie

Fundacja „Inicjatywa dla Opatówka” oraz Gmina i Miasto Stawiszyn zapraszają na koncert zespołu Muzyka Końca Lata, który odbędzie się 11 sierpnia o godz. 20:00 w Stawiszynie (powiat kaliski) na Dziedzińcu Ratusza. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu „Kulturalne Piątki”.

Muzyka Końca Lata ma na swoim koncie pięć autorskich płyt z przebojowymi utworami takimi jak „Dokąd”, „Żabi” czy „Fenoloftaleina”. Ostatni krążek grupy to wydany w 2021 r. album „Prywatny Ciechocinek”, który zebrał wiele pochlebnych recenzji. Jak podaje wydawca, płyta ta „jest uniwersalną opowieścią o człowieku, który w obliczu licznych kryzysów próbuje znaleźć w sobie siłę do przejścia przez nie”.

Bartek Chaciński (Polityka): „Album Prywatny Ciechocinek mówi o zmianie sposobu życia w ostatnich miesiącach więcej niż debaty online i efekty konkursów na kulturę w pandemii”.

Koncert jest organizowany w ramach projektu „Letnie koncerty na ziemi kaliskiej” realizowanego przez Fundację „Inicjatywa dla Opatówka” dzięki dofinansowaniu Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura Interwencje”.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze