reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Tomasz Gałęzka Prezesem Regionalnej Izby Gospodarczej w Kaliszu

Walne Zgromadzenie Członków Regionalnej Izby Gospodarczej w Kaliszu odbyło się 25 lutego w restauracji Komoda Residence.
Powołany na Prezesa Tomasz Gałęzka jest dobrze znany członkom Izby, działa w niej od 15 lat – w latach 2005- 2019 pełnił funkcje Wiceprezesa, a od roku 2019 był jej Honorowym Prezesem.

Na co dzień jest współwłaścicielem znanej kaliskiej firmy „Allegro” od lat prężnie działającej na rynku branży sanitarnej.Zmiana nastąpiła również na stanowisku Wiceprezesa, na które powołany został Maciej Borowiak, współwłaściciel firmy Brewa zajmującej się odnawialnymi źródłami energii. Niezmiennie w Zarządzie Regionalnej Izby Gospodarczej w Kaliszu działają:

  • Margota Suszyńska – Wiceprezes Zarządu
  • Marek Nowacki – Wiceprezes Zarządu
  • Łukasz Okoń – Członek Zarządu
  • Karol Wojdziak – Członek Zarządu

Nowe władze planują do końca kwietnia przedstawić swoją koncepcję i strategię działania. Bardzo ważnymi kwestiami jest rozwój Sądu Arbitrażowego i Centrum Mediacji, rozwój współpracy z Izbami w kraju oraz pogłębienie networkingu wewnętrznego, – co jak wynika z badań jest istotnym elementem dla zrzeszonych firm i organizacji. Źródło: Facebook Regionalna Izba Gospodarska w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze