baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Towarzystwo Miłośników Kalisza zawiesza działalność

Po 47 latach swą działalność zawiesza Towarzystwo Miłośników Kalisza. Ostatnie kilkanaście lat działało pod Miejską Biblioteką Publiczną w Kaliszu, stąd wczoraj nastąpiło pożegnalne spotkanie przy kawie.

To prawie pięć dekad działalności kilku pokoleń kaliszan, którzy „nie kryli swego sentymentu do rodzinnego miasta i którzy to przywiązanie poświadczali nadal swoją społeczną pracą”- jak mówi Jadwiga Kaźmierczak-Błaszczyk, prezes TMK

Biblioteka będzie pamiętać o Kaliskich Poniedziałkach Literackich, Spotkaniach z Kaliszem, wystawach, akcjach promocyjnych, kiermaszach książek, kulturalnej turystyce po całej Wielkopolsce, Zlotach Wychowanków Kaliskich Szkół oraz wiele innych działań, w które byli zaangażowani.

Panie zapewniły, że zawieszając działalność TMK nie rezygnują z działalności społecznej i wesprą organizacyjnie wszelkie przedsięwzięcia Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Źródło: MBP Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze