baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Tragiczny finał wypadku w Godzieszach Małych

26 lipca do Miejskiego Stanowiska Kierowania w Kaliszu wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w miejscowości Godziesze Małe. W jednym z nich podróżował kierowca, natomiast w drugim znajdowało się 5 osób (dwie osoby dorosłe i troje dzieci).

Działania straż polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP osobom poszkodowanym na miejscu zdarzenia oraz ewakuacji kierującego jednym z pojazdów przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Jednocześnie na miejscu zabezpieczono lądowisko dla dwóch śmigłowców LPR: Ratownika 21 oraz 16. Po przebadaniu przez ZRM 5 osób trafiło do szpitala, niestety będący na miejscu ZRM stwierdził zgon u kierującego jednego z pojazdów. W działaniach brały udział 4 zastępy PSP, 2 zastępy OSP z terenu gminy Godziesze Wielkie, trzy kołowe ZRM, dwa LPR oraz Policja. Na miejsce zdarzenia przybyła Grupa Operacyjna Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu pod dowództwem Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu st. bryg. Tomasza Polaka.

źródło: KM PSP Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze