Transport zbiorowy – dwa projekty i konsultacje

Do 17 i 21 czerwca trwać będą konsultacje społeczne w sprawie dwóch projektów dotyczących transportu zbiorowego w naszym mieście. Pierwszy z projektów dotyczy analizy kosztów i korzyści wykorzystania pojazdów zeroemisyjnych w komunikacji miejskiej, a drugi - planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego.

Celem konsultacji jest zebranie opinii i propozycji mieszkańców miasta. Pełne treści dokumentów są dostępne na stronie: www.kalisz.pl, w punkcie informacyjnym Biura Obsługi Interesanta oraz w holu w ratuszu. Opinie do projektów można składać przez formularz konsultacyjny i wysyłać drogą elektroniczną na adres: wso@um.kalisz.pl lub korespondencją tradycyjną na adres Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kalisza. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronach: plan zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego oraz analiza kosztów i korzyści wykorzystania pojazdów zeroemisyjnych.


Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter