baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Trofeum Fortuna Pucharu Polski zawita do Kalisza!

W sezonie 2022/2023 Fortuna Pucharu Polski, Polski Związek Piłki Nożnej wraz ze sponsorem tytularnym turnieju – Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie – przygotował wyjątkową akcję skierowaną do kibiców oraz klubów biorących udział w rozgrywkach. 1 marca trofeum Fortuna Pucharu Polski zawita do Kalisza! Podczas ćwierćfinałowego starcia z ekstraklasowym Śląskiem Wrocław, na kibiców czekają również liczne konkursy i atrakcje.

Mobilną strefę Fortuna Pucharu Polski spotkacie na Stadionie Miejskim w Kaliszu od godziny 15:30, a w niej liczne konkursy, animacje, gadżety, a przede wszystkim trofeum Fortuna Pucharu Polski. Akcja Polskiego Związku Piłki Nożnej i Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie ma na celu popularyzację rozgrywek wśród szerokiej publiczności i krzewienie postawy Fair Play. Bardzo ważna jest ekspozycja trofeum Fortuna Pucharu Polski. Umożliwi ona kibicom kontakt ze sportowcami oraz zachęci młodzież do aktywności sportowej – zgodnie z ideą: każdy ma równe szanse w sporcie.

Fortuna Puchar Polski, zwany też Pucharem Tysiąca Drużyn, to doskonałe odzwierciedlenie tej zasady. Biorą w nim udział zespoły zarówno amatorskie, jak i profesjonalne. To sprawia, że niejednokrotnie jesteśmy świadkami niespodziewanych czy wręcz sensacyjnych rozstrzygnięć, niesamowitych zwrotów akcji i pięknych historii, które potrafi napisać tylko sport, a w szczególności piłka nożna.

Ćwierćfinał Fortuna Pucharu Polski ze Śląskiem Wrocław będzie ogromnym świętem dla naszych kibiców i miasta. Już teraz można kupić bilety na to starcie przez platformę na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl. Sprzedaż stacjonarna odbywa się w sklepie KKS Kalisz (trybuna wschodnia Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu) w dni robocze od 13 do 17.

Źródło: KKS Kalisz; Fot.: Łączy nas piłka

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze