reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Trwa modernizacja Ośrodka Zdrowia w Zbiersku Cukrowni

Rozpoczęły się prace budowlane związane z modernizacją budynku Ośrodka Zdrowia w Zbiersku Cukrowni w zakresie: rozbudowy o szyb windowy, budowy parkingu przy budynku, wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, wymiany pokrycia dachowego, malowania elewacji oraz montażu małej architektury.

Prace mają pozwolić przede wszystkim na swobodne korzystanie z całego obiektu przez osoby niepełnosprawne oraz mają mieć pozytywny wpływ na aspekt funkcjonalny oraz wizualny obiektu. Inwestycja jest realizowana ze środków, które Gmina i Miasto Stawiszyn otrzymała dzięki zaangażowaniu mieszkańców w realizację programu szczepień, w wyniku którego przyznano Gminie pierwsze miejsce w konkursie „Rosnąca odporność”. Nagroda pochodząca z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 wyniosła 1 000 000 zł i pozwoli sfinansować również rozbudowę Przychodni Lekarskiej w Stawiszynie, gdzie prace rozpoczną się w najbliższym czasie. Wykonawcą powyższych zadań jest firma: Kalstyr Sp. z o. o.

Źródło: UG Stawiszyn

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze