reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Trwa nabór do Kaliskiej Rady Seniorów

Prezydent Miasta Kalisza ogłasza nabór kandydatów na członków Kaliskiej Rady Seniorów. Kandydatami mogą być wyłącznie mieszkańcy miasta Kalisza, którzy w dniu ogłoszenia o naborze ukończyli 60. rok życia.

Prawo zgłoszenia kandydata mają:

  1. Organizacje senioralne, przy czym każda organizacja może zgłosić nie więcej niż dwie
    kandydatury,
  2. Osoby indywidualne, nie będące członkami organizacjami senioralnych, przy czym każda
    kandydatura musi zostać poparta przez co najmniej 30 osób (mieszkańców Kalisza, którzy w dniu
    ogłoszenia o naborze ukończyli 60. rok życia).

W formularzu zgłoszeniowym należy przedstawić krótką informację o kandydacie na członka Kaliskiej Rady Seniorów z uwzględnieniem opisu doświadczenia i umiejętności w działaniach na rzecz seniorów.

Nabór prowadzony jest w terminie od 8 do 29 lipca 2022 r.

Zgłoszenia można dokonać osobiście w Wydziale Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miasta Kalisza, ul. Kościuszki 1a, pok. 120, I piętro lub za pośrednictwem poczty na adres: 62-800 Kalisz, ul. Kościuszki 1a, Urząd Miasta Kalisza Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych z dopiskiem „Kandydaci na członków Kaliskiej Rady Seniorów”.

W skład Kaliskiej Rady Seniorów wchodzi dziewięć osób, które kolejno uzyskają największą liczbę głosów w publicznym głosowaniu (sposób, termin i miejsce głosowania określone zostanie w terminie późniejszym odrębnym zarządzeniem Prezydenta Miasta Kalisza).

Więcej informacji oraz załącznik na stronie

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze