baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Trwają zapisy do Decathlon Pucharu Kalisza 2023!

Tegoroczne wydarzenie będzie to już piąta edycja turnieju, rozgrywanego zawsze w ostatni weekend sierpnia. W 2019 roku zwyciężyli Weekendowi Kopacze, w 2020 i 2021 roku – Smykałki 2115, a w 2022 roku – Athletic Górnośląska. Kto podniesie puchar w tym roku?

26 sierpnia na Majkowskim Wembley w Kaliszu zostanie rozegrana faza grupowa turnieju na dwóch boiskach jednocześnie, a najlepsze 8 zespołów zagra 27 sierpnia na orliku przy ul. Granicznej w fazie pucharowej. Limit drużyn, które mogą wziąć udział w turnieju to 24. Będą to 24 pierwsze drużyny, które prześlą zgłoszenia mailowo na wskazany adres. Wpisowe na turniej wynosi 150 zł od drużyny.

„Zawodnicy, którzy zostaną zgłoszeni do turnieju i zarejestrują się w aplikacji Decathlon GO pod linkiem wskazanym wkrótce – otrzymają pakiety startowe od naszego Partnera Tytularnego – firmy Decathlon Polska” – tłumaczą organizatorzy.

W turnieju mogą zagrać zawodnicy, którzy w dniu rozgrywania turnieju ukończyli 16 lat i nie są w bieżącym sezonie (jesień 2023/24) zgłoszeni do rozgrywek w drużynach ekstraklasy, I, II ani III ligi piłki nożnej jedenastoosobowej. Aby zgłosić drużynę, należy drogą wyłącznie mailową wysłać zgłoszenie na adres:  kalpns2019@gmail.com zawierające nazwę drużyny, imię i nazwisko kierownika drużyny, numer telefonu kontaktowego do niego oraz jeśli drużyna posiada – logo/herb zespołu.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze