baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Tryptyk „Jak wygrać życie?”

Tryptyk „Jak wygrać życie?” – to realizacja szeroko zakrojonego projektu, w który będą zaangażowane nie tylko parafie i szkoły, ale również specjaliści z różnych dziedzin, którzy pomogą nam zrozumieć, czym jest życie, jak należy o nie dbać duchowo, psychicznie i fizycznie.

Odbędą się spotkania zaproszonymi gośćmi, aby znaleźć odpowiedź na szeroko rozumiane pytanie „Jak wygrać życie?”. Przygotowania rozpoczną się od nagrania challenge i wywiadów z ludźmi o różnych profesjach i pasjach mieszkających na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Biorą w nich udział m. in. uczniowie szkół, lekarze, duchowieństwo, policja, straż pożarna, zakłady pracy, koszykarze, piłkarze ręczni, żużlowcy oraz telewizja Proart. W dniach 22-23.04.22r. w hali „Arena Ostrów” odbędą się konferencje, pokazy oraz warsztaty dla różnych grup. Serdecznie zapraszamy! Każdy znajdzie coś dla siebie! Prelegenci będą odpowiadać na nurtujące nas pytania dotyczące budowania życia, relacji oraz towarzyszących nam emocji w tych trudnych czasach pandemii. W trzecim dniu 24.04.22r. organizatorzy zapraszają na Eucharystię i „Wieczór Uwielbienia”.

Źródło: Diecezja Kaliska

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze