Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Turkusowe śniadania z Ewą Bocian

W procesie zmian ku nowym sposobom zarządzania, organizowania i budowania relacji mamy tendencję do skupiania się na strukturach, rolach, procesach decyzyjnych z nadzieją, że właśnie one rozwiążą wszystkie problemy organizacji. Może zamiast powielania schematów, lepiej skupić się na zintegrowaniu perspektyw i rozmowie ze współpracownikami oraz klientami?

Temat spotkania

Na spotkaniu omawiany będzie feedback, czyli o integrowaniu perspektyw i odpowiedzialności za współpracę. Natomiast spotkanie poprowadzi Ewa Bocian/New Work Catalyst & Consciousness Coach Conscious Organization.

W czasie spotkania odbędzie sie rozmowa na temat dawania i przyjmowania feedbacku, przećwiczone zostaną jego aspekty, uczestnicy podzielą się prostymi praktykami, które można wprowadzić do codziennej współpracy aby poszerzyć zakres osobistej, zespołowej i organizacyjnej świadomości, integrowania różnych perspektyw i przez to świadomie wpływać na współpracę wewnętrzną oraz z klientami.

Ewa pomaga firmom przejść systemową zmianę z tradycyjnego modelu zarządzania opartego na hierarchii na bardziej ludzkie sposoby do organizowania pracy i budowania relacji. Jest mówcą publicznym na tematy związane z nowymi sposobami zarządzania oraz co-hostem podcast’u Orientuj się!

Ewa wspierała takie firmy jak Boldare, SYZYGY, Tooploox, Zibi, Sylius, hycom, Mentax, BSH (Bosch) w zmianach struktury, procesów decyzyjnych oraz wprowadzaniu narzędzi do samo-organizacji.
Swoją wiedzę i doświadczenia zbierała dzięki współpracy z dwarfs and Giants (Austria), Fieldwork (UK), biorąc udział w programach doświadczalnych next: pedition, K2K Advanced Seminar, Holacracy, Sociocracy 3.0, Clear-the-Air w Austrii, Holandii, Hiszpanii i USA. Jest również Coachem Holakracji.

Dla kogo jest spotkanie?

Spotkanie otwarte jest dla wszystkich zainteresowanych podmiotowym podejściem do człowieka w organizacji, współpracą i samozarządzaniem, czyli m.in. właścicieli organizacji, liderów zmian, kadry zarządzającej, praktyków biznesu, pracowników, osób poszukujących pracy, studentów.

Spotkanie odbędzie się 31 marca 2022 roku o godzinie 17:00 na platformie Zoom: link do spotkania.

Więcej informacji: Kalisz # 10 Turkusowe Śniadanie z Praktykiem | Meetup

Źrodło:AK

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze