baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Turniej gwiazd w Kaliszu

Za nami czwarta edycja, wpisanego już na stałe w kalendarz kaliskich imprez widowiska charytatywnego „Charity Ride With The Stars”. W trakcie imprezy w studio „Mała Plaża” powstał również pierwszy odcinek nowej odsłony kultowego programu „HaloGramy”, prowadzonego przez kaliszanina Mikołaja .

W tym roku fundacja Pomaganie Jest Trendy we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Kaliszu do uczestnictwa w turnieju zaprosili jedną z najpopularniejszych polskich influencerek Julię ŻugajMagdalenę Stępień oraz Dariusza Michalczewskiego, którego ostatecznie z uwagi na kontuzję zastąpił DJ.Adams, a pięściarz zapewnił, że pojawi się w październiku na Małej Plaży w trakcie organizowanej tam imprezy pięściarskiej. Imprezę poprowadzili z kolei, jedna z najsłynniejszych w Polsce YouTuberek Vanessa Rojewska oraz Łukasz Smolarski – najpopularniejszy influencer biznesowy, twórca internetowego programu „Biznes Misja„. Relację video Roberta Balcerzaka z imprezy obejrzeć można pod niniejszym linkiem : https://www.youtube.com/watch?v=o6foWPv88jQ

W ramach konkurencji Gwiazdy musiały zmierzyć się z symulatorami wymiany opon, refleksomierzem czy znaleźć przedmiot w komorze dymu – najbardziej spektakularne były jak co roku wariacje na torze poślizgowym, gdzie tym razem o puchar celebryci walczyli Toyotami, udostępnionymi organizatorom przez motoryzacyjnego partnera Toyota Mikołajczak w Kaliszu.

Wstępem na imprezę były cegiełki, których zakup upoważniał do nielimitowanego korzystania z symulatorów motoryzacyjnych oraz spotkania i zdjęcia z gwiazdami internetu – co bez wątpienia dla fanów okazało się najważniejszym elementem imprezy. Po zakończeniu turnieju udano się na after party na Małej Plaży w Szałe, gdzie do późnych godzin nocnych wyselekcjonowaną perfekcyjnie muzykę serwował DJ. Adams, a Julia Żugaj pozostawiła swój ślad w budowanej tam już we wrześniu Alei Gwiazd, która prowadzić będzie odwiedzających do jeziora wzdłuż Słonecznej Promenady.

Program Halogramy, nadawany niegdyś przez telewizję Polsat stał się trampoliną do kariery, takich dziennikarzy jak Maciek Rock czy Kuba Wojewódzki, a także debiutanckim kontaktem z mediami dla artystów takich jak Agnieszka Chyliński czy Wzgórze Ya Pa 3. obecnie prawa do jego nadawania posiada telewizja internetowa Polonico TV, która program reaktywować postanowiła właśnie w Kaliszu i w Szałe – odcinek archiwalny jednego z programów : https://www.youtube.com/watch?v=1K7vomYGc_Q

Źródło: Krzysztof Gorzkiewicz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze