Turniej petanque o puchar Starosty Śremskiego

W dniu 3 maja 2022 roku na Skwerze 750-lecia w Śremie odbył się Turniej o Puchar Starosty Śremskiego w petanque. W zawodach wzięło udział 37 drużyn w tym czwórka zawodników z Gminy Lisków: Marek Broniecki i Konrad Broniecki oraz Kamil Bekalarek i Adam Mąkowski.

Turniej Składał się z siedmiu rund a poszczególne miejsca zależały od ilość odniesionych zwycięstw. Liskowscy gracze poradzili sobie bardzo dobrze bowiem Marek i Konrad Bronieccy zajęli w ostatecznym rozrachunku drugie miejsce odnosząc sześć zwycięstw, natomiast Adam Mąkowski i Kamil Bekalarek zajęli w ostateczności 19 miejsce odnosząc cztery wygrane. Drużyny stojące na podium zostały uhonorowane pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Źródło: Gmina Lisków