reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Turniej Sołectw już wkrótce!

W najbliższą niedzielę, 23 października 2022 r. o godz. 14:00 w Hali Sportowej w Opatówku odbędzie się Turniej Sołectw Gminy Opatówek, do którego organizatorzy zapraszają 5-osobowe drużyny z każdego z sołectw gminy Opatówek.

„Ziemniakiem do celu”,  „Sołecka sztafeta” czy „Rzut beretem” to tylko kilka zmagań, przed którymi staną drużyny reprezentujące sołectwa gminy Opatówek, podczas zbliżającego się Turnieju Sołectw. Organizatorzy zachęcają do zarezerwowania sobie niedzielnego popołudnia, by kibicować swoim drużynom.

Każda z drużyn weźmie udziału w 7 różnorodnych konkurencjach, w których wykaże swoją sprawność fizyczną, znajomość odnowy wsi i samorządu czy kreatywność.
Termin zgłoszeń wydłużony jest do jutra, do godziny 12:00.
 
Wydarzenie rozpocznie się 23 października o godzinie 14:00.

Organizatorem Turnieju jest Fundacja „Inicjatywa dla Opatówka”, współorganizatorem jest Gmina Opatówek, a partnerem projektu – Wielkopolska Izba Rolnicza. Projekt jest dofinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach Wielkopolskiej Odnowy Wsi.

źródło: Inicjatywa dla Opatówka

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze