baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Turniej sucharów & klasyczny dancing w Akceleratorze Kultury

Już za tydzień w Akceleratorze Kultury odbędzie się wielki finał lubionego przez wielu projektu „Nie do śmiechu…a jednak!”. Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu.

W ramach tego finału odbędzie się pierwszy w Kaliszu: TURNIEJ SUCHARÓW & KLASYCZNY DANCING.

Turniej sucharów – czyli konkurs na najbardziej suchy dowcip – poprowadzi mistrz spontanicznej konferansjerki, człowiek, który od pięciu lat prowadzi Multiartowy Slam Poetycki – Paweł „Szegetz” Bąkowski. Dancing prowadzony będzie przez duet Pawlak Pawlak. 

– Duet PAWLAK PAWLAK robi TEATR w MUZYCE i MUZYKĘ w TEATRZE, a po godzinach lubi pozamiatać na parkiecie. Szykują dla Was muzyczny pawiment, czyli Elektryczny Dancing, podczas którego porwą Wasze nogi do tańca. Zachęcamy posiadaczy nóg wszelakich do rezerwowania miejsc na kulturalnym parkiecie kaliskiego Akceleratora, gdzie wybrzmią największe hity z polskiej płyty. Chodźcie tańczyć, bo choć ciału wystarczy trzydzieści sześć i sześć, to duszy potrzeba znacznie więcej – czytamy na facebook’u

Wydarzenie odbędzie się w piątek, 25 marca o godzinie 17:00. Wstęp wolny.

źródło: DS

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze