Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Tymczasowy areszt dla 22-latka. Policjanci zabezpieczyli MDMA i marihuanę

Kryminalni z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie prawie 40 gramów MDMA. Dodatkowo policjanci w jego mieszkaniu znaleźli ponad 100 gramów marihuany. Sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na 3 miesiące.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego, w minionym tygodniu, na jednej z ulic na terenie miasta zatrzymali mężczyznę w związku z narkotykami. Kryminalni znaleźli przy 22-latku woreczek z zawartością białej zbrylonej substancji. Okazało się, że to środek odurzający MDMA. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do 22- latka, kryminalni znaleźli jeszcze ponad 100 gramów suszu roślinnego, podejrzewając, że substancja to marihuana, wykonali wstępne badanie narkotesterem, które potwierdziło jej autentyczność. Policjanci zatrzymali i doprowadzili mężczyznę do komendy.

Ponadto mundurowi zabezpieczyli również pieniądze.

22-latek z Ostrowa Wlkp. został zatrzymany. Usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych i środków odurzających.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za to przestępstwo przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności.

Sąd na wniosek Policji i Prokuratora zastosował wobec mężczyzny 3-miesięczny tymczasowy areszt.

źródło: KPP Ostrów Wlkp.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze