baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Uciekli z ośrodka i dokonali kradzieży o wartości ponad 2 tysięcy zł!

Dwóch mieszkańców Wrocławia w wieku 15 i 16 lat odpowie za kradzież odzieży w jednym z pleszewskich sklepów. Swoim zachowaniem wyrządzili szkodę na ponad 2 tysiące złotych. Z uwagi na ich wiek sprawa trafi do sądu dla nieletnich.

18 sierpnia br. w godzinach popołudniowych, do pleszewskiej komendy wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży bluz. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów w centrum Pleszewa. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że dwóch młodych mężczyzn, ukradło dziewięć bluz o łącznej wartości 2100 zł. 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego pleszewskiej komendy, zatrzymali wczoraj dwóch mieszkańców Wrocławia w wieku 15 i 16 lat. Do zatrzymania doszło na terenie gminy Pleszew w mieszkaniu ich 15-letniego kolegi. Jak się okazało, cała trójka uciekła z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego we Wrocławiu. W tym czasie postanowili „zarobić”, kradnąc towar. 15-latek usłyszał już zarzut kradzieży. Wspólnie ze swoim o rok starszym kolegą, za swój czyn odpowiedzą przed sądem dla nieletnich. 

Źródło: KPP Pleszew

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze